ÇANTE PER LAPTOP 17″ LENOVO LEGION ARMORED II BLACK

SKU: 193386688891

69.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTE PER LAPTOP 17″ LENOVO LEGION ARMORED II BLACK
* Mbështetje për laptopë deri në 17” për të mbajtur të kënaqur edhe lojtarët profesionistë
* Mburoja e përparme EVA ultra e fortë e veshur me pëlhurë PU të papërshkueshme nga uji për t’i mbajtur pajisjet tuaja të sigurta
* Xhepa të përkushtuar për kufje, tastierë dhe maus për të mbrojtur pajisjet periferike të shtrenjta
* Mëngë e jashtme e shishes së ujit për t’ju mbajtur të hidratuar në lëvizje
* Mbrapa e mbushur, doreza, rripat e shpatullave dhe shtrëngimi i gjoksit ofrojnë rehati në lëvizje
* Baza e fortë për mbrojtje të shtuar kundër elementit