CANTE WHITE SHARK GBP006 15.6 BLACK

SKU: 736373267442

18.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: CANTE WHITE SHARK GBP006 15.6 BLACK
* Çantë shpine për laptopë deri në 15,6″
* Materiali: Poliestër 600D
* Rezistent ndaj ujit
* Numri i ndarjeve: 2 dhe një ndarje laptopi
* Përmasat: 31 x 43 x 10 cm
* Pesha: 400 gr
* Ngjyra: e zezë