SMARTPHONE SAMSUNG S23FE SM-S711B/DS 8/128GB CRÈME Original price was: €749.00.Current price is: €539.00.
Back to products
KUFJE JBL TOUR ONE M2 BLACK Original price was: €299.00.Current price is: €249.00.

KUFJE JBL TUNE FLEX TWS WHITE

SKU: 6925281930584

Original price was: €149.00.Current price is: €129.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: JBL TUNE FLEX TWS WHITE
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija:110 dB 1kHz/1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 12 mm
* Specifië e Veqantë: tingull i pastër i basit JBL,
4 mikrofona për telefonata perfekte, rezistent ndaj ujit dhe djersës, anulimi aktiv i zhurmës, mikrofon i integruar, kuti karikimi, bateri e
rikarikueshme
* Jetëgjatësia e baterisë së kutisë së karikimit: 18 orë
* Koha maksimale e luajtjes së muzikës: 8 orë ANC off, dhe 6 orë ANC on
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.2
* Kompatibil: iOS, android, windows
* Ngjyra: e bardhë