MAUSPAD GAMING RAZER GOLIATHUS STEALTH EDITION

SKU: 8886419317838

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUSPAD GAMING RAZER GOLIATHUS STEALTH
* Dimensionet: 270 x 1.5 x 215 mm
* Trashësia: 1.5 mm
* Sipërfaqja: leckë me cilësi të lartë për shpejtësi dhe kontroll
* Lloji i materialit: i butë
* Ngjyra: e zezë