MBUSHES KOKE TYPE-C HAMA 00183284 18W 3.0 QUALCOMM BLACK

SKU: 4047443401915

17.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHES KOKE TYPE-C HAMA 18 W
* Tensioni i hyrjes: 100-240 V
* Tensioni i daljes / Rryma e daljes: 5V/ 3A, 9V/ 2A
* Fuqia e daljes: 18 w
* Shpejtësia e ngarkimit: Karikimi i shpejtë Turbo
* Lidhja: USB-C Connector
* Treguesi i funksionit LED jep informacion në lidhje me statusin e pajisjes
* Karikim inteligjent dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër
* Ngjyra: e zezë