PRINTER XEROX WORKCENTRE 3025V/BI WHITE

SKU: 95205863130

159.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PRINTER XEROX WORKCENTRE 3025V/BI WHITE
* Funksionet standarde: Kopjo, Printo, Skano
* Shpejtësia e printimit: deri në 20 ppm
* Cikli i punës: Deri në 15,000 imazhe/muaj
* Shpejtësia e procesorit: 600 MHz
* Memorie printimi (standarde): 28 MB standard
* Lidhshmëria: USB 2.0 me shpejtësi të lartë, Wi-Fi b/g/n
* Rezolucioni maksimal i printimit: 600 x 600 dpi (deri në 1200 x 1200 cilësi të përmirësuar të imazhit)
* Koha e daljes së faqes së parë, printimi: 8,5 sekonda
* Veçoritë e printimit: Drejtues dydrejtimësh, printim broshurash, Rregullim i ndriçimit, Rregullim i kontrastit, Madhësia e personalizuar e faqes, Cilësimet e drejtuesit të Earth Smart, Përmirësimi i skajeve, përshtatja në faqe, Monitorimi i punës, N-lart, Përzgjedhja e letrës sipas atributit, printimi i posterit , Renditja e printimit, Zvogëlo/Zmadho, Shkallëzimi, Kapërcimi i faqeve bosh, Ruani dhe Rikthe cilësimet e drejtuesit, modaliteti i ruajtjes së tonerit, Filigranët
* Printim celular: Apple® AirPrint™
* Prodhimi i dyanshëm: Manual
* Rezolucioni maksimal i kopjimit: 600 x 600 dpi
* Koha e daljes së faqes së parë, kopjimi: 10 sekonda
* Mbështetja e sistemit operativ: Debian 5.0-7.1, Fedora 11-19, Mac OS® 10.5-10.9, Mint 13-15, Red Hat Enterprise Linux 5, 6, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, 11, Ubuntu 10.04, Windows 12 Server. , Windows® 2003 Server, Windows® 2008 Server, Windows® 7, Windows® 8, Windows® Vista, Windows® XP, openSUSE 11.0-12.3
* Konsumi i energjisë: Funksionimi: 313 W, Gatishmëria: 37 W, Kursimi i energjisë: 2,3 W