RRIP METALIC LOOP 38-40mm ZORE WATCH W3840MKRD01 BLACK

SKU: 8680436553220

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP METALIC LOOP 38-40mm ZORE WATCH W3840MKRD01 BLACK
* Materiali: Metalike
* Dizajn i fortë me qëndisje me rrjetë teli metali
* Rezistent ndaj kthesave dhe thyerjeve
* Magnet, rregullim i lehtë i përshtatshëm për të gjitha madhësitë dhe kyçet
* Mund të bashkëngjitet dhe hiqet lehtësisht
* Kompotabil: Apple watch 38-40mm
* Ngjyra: e zezë