SKUTER ELEKTRIK MS ENERGY E10 WHITE

SKU: 3856005180257

549.00

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji:SKUTER ELEKTRIK MS ENERGY E10 WHITE
* Garancion: 12 muaj
* Shpejtësia maksimale: 35 km/h
* Distanca: deri në 40km
* Fuqia e motorit: 450 W
* Fuqia maksimale (pika) 800 W
* Madhësia e rrotave: 10″
* Bateria: 48 V; 12.5 Ah
* Koha e karikimit të baterisë: 4-5 orë
* Kapaciteti i ngarkesës: deri në 120 kg
* Lloji i frenave: Frena e pasme e diskut dhe EBS
* Drita: LED para dhe mbrapa + shirit reflektues
* Opsione shtesë: Mundësia e palosjes
* Këndi i ngjitjes: 20 °
* Përmasat: 115 x 112 x 50 cm
* Pesha 18 kg
* Ngjyra: e bardhë