ÇANTE KRAHU GAMING LITE 17″ DELL GM1720PE BLACK

SKU: 5397184288993

34.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTE KRAHU GAMING LITE 17" DELL GM1720PE BLACK
* Mbrojtje e përditshme për pajisjet tuaja të lojërave
Me material rezistent ndaj ujit, çanta e shpinës Dell Gaming Lite e mban laptopin dhe aksesorët tuaj të
lojërave plotësisht të mbrojtur kur udhëtoni.
* Opsione të ndryshme ruajtjeje për organizim të thjeshtë
Xhepa të shumtë aksesorë ju lejojnë të ruani miun dhe hapësirën e jashtme. Xhepi i përparmë me zinxhir
është ideal për aksesorët më të vegjël të lojërave, ndërsa dy xhepat anësor rrjetë ofrojnë akses të
shpejtë në shishen ose ombrellën tuaj të ujit. Përdorni xhepin e thellë të rrëshqitjes për shënime, detyra
ose gjëra thelbësore të lojërave.
Përputhshmëria
Laptopë lojërash të Serisë G Dell deri në 17 inç
Përshtatet me shumicën e laptopëve me madhësi ekrani deri në 17" (Dimensioni maksimal i laptopit:
420mm x 300mm x 25mm, 16,53” x 11,81” x 0,98”)