ÇANTE PER FUJIFILM INSTAX MINI 12 CLAY WHITE Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.
Back to products

ÇANTE PER FUJIFILM INSTAX MINI 12 PURPLE

SKU: 8720094751986

19.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTE PER FUJIFILM INSTAX MINI 12 PURPLE
* Materiali: lëkurë PU
* Përshtatet me çdo Kamera Instant INSTAX Mini 12
* Rrip super i përforcuar, i rregullueshëm
* Me stil dhe dizajn elegant
* E lehtë, kompakte dhe e qëndrueshme
* Ngjra: purple