CANTE XIAOMI MI COMPUTER BACK PACK 15.6 DARK GRAY

SKU: 6934177729898

Original price was: €34.99.Current price is: €29.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: CANTE XIAOMI MI COMPUTER BACK PACK 15.6 DARK GRAY
* Materiali: 100% Poliester
* Kapaciteti: 21 litra
* Madhësia: 15.6 ”
* Dizajn elegant dhe i thjeshtë i fokusuar në përdorimin profesional
* E bërë nga poliester 600D i papërshkueshëm nga uji me rezistencë ndaj ujit IPX4 për të parandaluar që objektet brenda të lagen në shi
* Ndarje të shumta të bollshme për të mbajtur të gjitha sendet tuaja në mënyrë të organizuar
* Ndarës i mbushur për laptop, xhep i përshtatshëm “kundër vjedhjes” në anën e pasme dhe xhepa elastikë në anët
* Përmasat: 32 x 16 x 44 cm
* Ngjyra: dark gray