COVER PER MACBOOK PRO 14.2 WIWU IKAVLAR BLACK

SKU: 6936686402811

Original price was: €39.99.Current price is: €19.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER PER MACBOOK PRO 14.2 WIWU IKAVLAR BLACK
* Kasë mbrojtëse e hollë me fibër karboni e krijuar për seritë Macbook
* Material PC
* Mund të çmontohet dhe instalohet lehtësisht
* Dizajni që nuk shkakton shqetësim falë hollësisë së tij
* Nuk mbulon portën e karikimit dhe pjesët e altoparlantit
* Ndjenja e shkëlqyer e prekjes