KONVERTUES SBOX 3,5MM F ->gt; TYPE-C M

SKU: 616320537968

2.99

7 in stock

7 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KONVERTUES SBOX 3,5MM F -> TYPE-C M
* Përshtatës SBOX 3,5MM F në TYPE-C M
* Përputhshmëria e adaptorit varet edhe nga prodhuesi i smartphone-ve, kështu që ekziston mundësia e papajtueshmërisë midis adaptorit dhe smartphone-it
* Ngjyra: e bardhë