Back to products
KUFJE GAMING WHITE SHARK GH1947 MARGAY Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.

KUFJE GAMING WHITE SHARK GH1643 COUGAR

SKU: 616320535209

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE GAMING WHITE SHARK COUGAR
* Diapazoni i frekuencës: 20 Hz – 20kHz
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -38 dB ± 3dB
* Ndjeshmëria: 95 dB ± 3dB
* Rezistenca: 32 Ohm
* Rezistenca e mikrofonit: 2200 Ohm
* Madhësia e altoparlantit: 50 mm
* Përmasa e mikrofonit: 6 mm x 5 mm
* Gjatësia e kabllit: 2.2 m
* Ndriçimi: E kuqe
* Lidhja: 3,5 mm stereo + prizë USB për fuqinë e ndriçimit LED
* Specifikë e veqantë: Drejtues premium me precizion të lartë 40 mm për tingull të shkëlqyeshëm stereo dhe mikrofon me ndjeshmëri të lartë për biseda në lojë dhe në internet, drita e kuqe LED e bënë përvojën tuaj të lojërave më argëtuese, kabëll i trashë dhe i qëndrueshëm.
* Ngjyra: e zezë, e kuqe, argjendë
* Kompotabil: laptop, PC, Mac.