Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

MAUS GAMING MARVO SCORPION G941 BLACK

SKU: 6932391922545

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MAUS GAMING MARVO SCORPION G941
* Rezulucioni: 12000 DPI
* Jetëgjatësia: 20 milion klikime
* Sensori: optik
* Lidhja: USB 2.0
* Drita e pasme: RGB
* Butonat: 9
* Gjatësia e kabllit: 1.6 m
* Specifikë e veqantë: Dizajni ambidextrus ergonomik akomodon lojtarë të djathtë dhe të majtë, dizajn i profilit të lartë me mbështetje optimale të palmës, softuer i përparuar i personalizimit, çelësa të rëndë për butonat kryesorë L / R
* Kompotabil: Windows: 7/8/10
* Ngjyra: e zezë