MONITOR GAMING 24″ AOC 24G2ZU BLACK

SKU: 4038986147354

219.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MONITOR GAMING AOC C27G2ZE/BK BLACK
* Shijoni lojërat me cilësi më të mirë vizuale, madje edhe në lojëra me ritme të shpejta
* Rezulucioni: 1920×1080 pixels
* Lloji i panelit: IPS
* Shpejtësia e rifreskimit: 240HZ
* Madhësia e monitorit: 24 ”
* Drita e pasme LED e bardhë
* Këndi i shikimit horizontal: 178°
* Këndi i shikimit vertikal: 160°
* Koha e përgjigjes: 0.5ms
* Shkëlqim: 350cd / m²
* Mbështetja e ngjyrave: 16.7 milion ngjyra
* Raporti i kontrastit (tipike) 1000:1
* Raporti i kontrastit (dinamik) 80000000:1
* Fortësia e sipërfaqes 3H
* Thellësia e ngjyrës 6 bit
* Hyrjet: HDMI dhe Porti i Ekranit
* Tensioni i hyrjes: AC 100 – 240 V (50/60 Hz)
* Konsumi i energjisë (Tipike): 26 Watt
* Konsumi i energjisë Stand by: 0.3 Watt
* Konsumi i energjisë (Modaliteti i fikur): 0.3 Watt
* Lidhjet: 2x hyrje HDMI, (versioni HDMI: 2.0), 1x hyrje DisplayPort, (versioni i DisplayPort: 1.2), 1x hyrje audio 3.5mm, 1x dalje audio 3.5mm, 4x USB-A-3.2 Gen 1 (5 Gbps)
* Aksesorët e përfshirë: Kabllo HDMI, Kabllo DisplayPort, Kabëll të energjisë
* Ngjyra: e zezë