MOUSEPAD GAMING MARVO G36

SKU: 6932391922187

12.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MOUSEPAD GAMING MARVO G36
* Përshtatet në mënyrë ideale për cilësimet e miut me ndjeshmëri të ulët
* Saktësia e optimizuar e gjurmimit për të gjithë sensorët
* Kontroll dhe komoditet i përmirësuar
* Qëndrueshmëri e zgjatur
* Përmasat: 920 X 294 x 3 mm