MOUSEPAD GAMING MARVO MG11 RGB LIGHTNING

SKU: 6932391924778

31.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MOUSEPAD GAMING MARVO MG11 RGB LIGHTNING
* Sipërfaqe ultra e lëmuar dhe kontroll i saktë
* Baza e gomës që nuk rrëshqet
* Hub USB me 4 porte
* Butoni i ndriçimit me 3 mënyra të zgjedhura
* Lidhe dhe luaj me dritën e pasme RGB
* Gjatesia e kabllit: 1.8m
* Permasat: 800x300x4mm