PC GAMING LEGION T5 26IAB7 INTEL CORE i7-1270F (12C/8P+4E 0T UP- 4.8 GHz 25MB 32GB ARMOR DDR5-4800 1TB SSD M.2 NVMe NVIDIA GEFORCE RTX 3060Ti 8GB ADVANCE AIR COOLING ARGB SAAB9650

SKU: 196379389294

1,549.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: PC GAMING LEGION T5 26IAB7 INTEL CORE i7-1270F (12C/8P+4E 0T UP- 4.8 GHz 25MB 32GB ARMOR DDR5-4800 1TB SSD M.2 NVMe NVIDIA GEFORCE RTX 3060Ti 8GB ADVANCE AIR COOLING ARGB SAAB9650
* Procesori: Intel core i7-1270F
* Gjenerat e procesorit: 12
* Shpejtesia e procesorit: 3.6 GHz deri 4.8 GHz
12 (8 P-core + 4 E-core)
20 Threads
* Cache: 25MB
* Kartela grafike: NVIDIA GEFORCE RTX 3060Ti 8G GDDR6 (base clock 1.41GHz, boost clock 1.67 GHz
* Rezolucioni maksimal: 7680×4320@60Hz(HDMI), 7680×4320@60Hz(DP)
* Ram: 32GB DDR5-4800
* SSD: 1TB SSD M.2 NVMe
* Power supply 500W
* Portet e pasme
4x USB 2.0
2x USB 3.2 Gen 1
3x lidhës audio (3,5 mm)
1x USB-C® 3.2 Gen 2 (mbështet transferimin e të dhënave dhe karikimin 5V@3A)
1x çelës ndriçimi
1x Ethernet (RJ-45)
1x lidhës i energjisë
* Portet kryesore
2x USB 3.2 Gjeneral 1
1 x kufje (3,5 mm)
1x mikrofon (3,5 mm)