SMART WATCH KSIX GLOBE BXSW12GLD PINK

SKU: 8427542124834

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMART WATCH KSIX GLOBE BXSW12GLD PINK
* Ekrani: 1,28’’ Multi-touch
* Monitorimi i rrahjeve të zemrës, monitorimi i gjumit, ngopja me oksigjen, sinjalizimet e njofimeve, mënyrat multi-sportive: ecje, vrapim, çiklizëm, ngjitje, basketboll, etj
* Kontrolloni kamerën e telefonit tuaj, luani këngët tuaja të preferuara
* Lidhja: Bluetooth 5.0 + BLE 4.0
* Kapaciteti i baterisë: 160 mAh
* Aplikacioni: Glory Fit
* Kompotabil: Android 5.0 /iOS 11 dhe më i lartë
* Ngjyra: pink