SMARTWATCH FITBIT SENSE FB512BKBK CARBON GRAPHITE

SKU: 811138036980

289.00

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: SMARTWATCH FITBIT SENSE FB512BKBK CARBON GRAPHITE
* Ekrani: 1.59” Amoled
* Njoftime, sensori i rrahjve të zemrës,sensorë të kuq dhe infra të kuqe për monitorimin e oksigjenit (SpO2), monitorimi i gjumit, mikrofon, alexa e integruarspeaker, aplikacioni EDA Scan për menaxhimin e stresit, sensori i temperaturës së lëkurës
xhiroskopi, GPS i integruar + GLONASS, NFC, sensori i dritës së ambientit, telefonatat Bluetooth® në dore.
* Bluetooth, Wi-Fi 802.11b/g/n 2.4GHz
* Kohëzgjatja e baterisë: 6 ditë
* Koha e mbushjes: (10-80%): Përafërsisht 40 minuta
* Kompatibil: Android 9.0; iOS 15 & versionet më të reja
* Ngjyra: Graphite