SMARTWATCH OPPO WATCH FREE BLACK Original price was: €89.99.Current price is: €69.99.
Back to products

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY FIT 2 SM-R220 NZKARUF BLACK

SKU: 8806090738197

54.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY FIT 2 SM-R220 NZKARUF BLACK
* Ekran: 1.1″ (27.8mm) Amoled
* OS: FreeRTOS
* Thellësia e ngjyrave: 16M
* Rezolucioni: 126 × 294 piksele, PPI 323
* Rezistent ndaj pluhurit dhe ujit 5ATM + IP68
* Sensorët: Accelerometer, Sensor Gyro, Sensor Optik i Rrahjeve të Zemrës
* Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM
* Bateria: 159mAh
* Koha tipike e përdorimit: Deri në 15 ditë
* Koha e ulët e përdorimit: Deri në 21 ditë
* Specifikë e veqantë: Fillon gjurmimin kur filloni të lëvizni:
Ecni, vraponi, madje hipni në elips – Galaxy Fit2 zbulon dhe gjurmon automatikisht atë që po bëni.
Vazhdoni 24/7:
Ndiqni vazhdimisht aktivitetet e ditës dhe gjumin e natës me një bateri që zgjat deri në 15 ditë me një karikim të vetëm.
Jetoni mirë çdo ditë:
Galaxy Fit2 gjurmon hapat ditore, kaloritë e djegura, kaloritë e mbetura gjatë ditës, marrjen e ujit dhe modelet e gjumit
Merrni njoftime. Përgjigju shpejt:
Jeni gjithmonë të lidhur, kështu që do të njoftoheni për telefonatat ose mesazhet hyrëse pikërisht në Galaxy Fit2. Plus, dërgoni përgjigje të shpejta, të paracaktuara dhe mbani një sy në oraret, parashikimin dhe më shumë
* Lidhja: Bluetooth 5.1 BLE
* Kompotabil: Android 5.0+, iOS 10+
* Ngjyra: e zezë