CANTE HAMA Manchester Notebook (15.6″) BLACK

SKU: 4047443375582

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: ÇANTË HAMA MANCHESTER
* Materiali: poliestër
* Përmasat: 30 cm x 8 cm x 45 cm
* Madhësia: 15,6 ”
* Specifikë e veqantë: Ka një portë USB për karikimin e pajisjeve mobile, i papërshkueshëm nga gërvishtjet, nga lagështia, dhe rezistent ndaj papastërtisë
* Ngjyra: e zezë