KUFJE HAMA 184020 BLUETHOOTH

SKU: 4047443388841

24.99

3 in stock

3 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE HAMA 184020
* Diapazoni i frekuencës (kufje): 20 Hz – 20 kHz
* Diapazoni i frekuencës (Mikrofoni): 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca (Kufje): 32 Ω
* Rezistenca (Mikrofoni): 2200 Ω
* Ndjeshmëria (Kufje): 96 dB +/- 3 dB
* Ndjeshmëria (Mikrofoni): -42 dB
* Distanca e transmetimit: 10 m
* Lidhja: Bluetooth
* Koha e bisedës: 5 orë
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Asistenti i zërit: Apple Siri / Asistenti i Google
* Bluetooth version: 5.0
* Specifikë e veqantë: Nëse kufjet nuk përdoren ato mund të bashkohen thjesht falë magneteve të integruar, lejon lidhjen e njëkohshme të kufjes me dy smartphone. Falë mikrofonit të integruar, lehtë mund të kaloni midis muzikës dhe përgjigjes së thirrjes, kështu që nuk do të humbni më një telefonatë kur dëgjoni muzikë.
Me këto kufje dhe materialet e tyre rezistente ndaj djersës ju mund të punoni në mënyrë perfekte ndërsa dëgjoni muzikën tuaj të preferuar.
Përshtatja e përsosur zvogëlon zhurmën e jashtme të padëshiruar në mënyrë që të mund të shijoni muzikën tuaj pa u shqetësua
* Gjatësia e kabllit: 0.65 m
* Ngjyra: e zezë