MBUSHËS USB 6 PORTE HAMA 00121966 BLACK

SKU: 4047443331427

34.99

2 in stock

2 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHES USB 6 PORTE HAMA 00121966 BLACK
* Ngarkuesi ideal për telefonat inteligjentë, telefonat celularë dhe tabletët më të zakonshëm, por edhe për lojtarët MP3/MP4, tastierat e lojërave portative dhe pajisjet e tjera që mund të karikohen përmes një porte USB
* Tensioni i hyrjes: 100-240 V
* Tensioni i daljes/ Rryma e daljes: 5V/ 6,8A
* Frekuenca: 50-60Hz
* Lidhja: USB-Typ-A
* Numri i porteve USB: 6
* Specifikë e veqantë: Deri në 6 lidhje USB mund të përdoren njëkohësisht
Ngarkimi i njëkohshëm i 2 tabletave dhe 2 smartfonëve ose 6 smartfonëve. Ka një tregues LED të karikimit dhe një çelës ndezje / fikje. Gjithashtu ka mbrojtje nga qarku i shkurtër, mbrojtje nga mbitensioni dhe mbrojtje nga mbingarkesa
* Ngjyra: e zezë