KUFJE HAMA CONNECT 00184057 BLUETOOTH WHITE

SKU: 4047443417374

24.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE HAMA CONNECT 00184057 BLUETOOTH WHITE
* Diapazoni i frekuencës (kufje): 20 Hz – 20 kHz
* Diapazoni i frekuencës (Mikrofoni): 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca e kufjeve: 32 Ω
* Rezistenca e mikrofonit: 2200 Ω
* Ndjeshmëria e kufjeve: 96 dB +/- 3 dB
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -42 dB
* Distanca e transmetimit: 10 m
* Metoda e karikimit Fole Micro USB
* Koha e karikimit : 2 orë
* Kohëzgjatja maskimale e bisedës: 5.5 h
* Kohëzgjatja maskimale e muzikës: 6 h
* Standby max: 60 h
* Specifikë e veqantë: Me këto kufje dhe materialet e tyre rezistente ndaj djersës ju mund të stërviteni në mënyrë perfekte ndërsa dëgjoni muzikën tuaj të preferuar
Falë mikrofonit të integruar, ju lehtë mund të kaloni midis riprodhimit të muzikës dhe përgjigjes së thirrjes. Kështu që nuk do të humbisni më një telefonatë kur dëgjoni muzikë. Kontrolli i integruar i volumit ju lejon të kontrolloni me lehtësi volumin në kabllo
Telekomanda e integruar ju lejon të merrni dhe përfundoni thirrjet, të aktivizoni thirrjen zanore dhe të kontrolloni individualisht muzikën tuaj: luani/pauzoni/titullin përpara/titullin prapa (nëse mbështetet nga telefoni). Shfaq statusin e baterisë së kufjeve përmes shiritit të statusit të smartphone, ku mbështetet nga smartphone. Kablloja në qafë mund të rregullohet për t’iu përshtatur preferencave dhe situatave personale
Përshtatja e përsosur zvogëlon zhurmën e jashtme të padëshiruar në mënyrë që të mund të shijoni muzikën tuaj pa u shqetësuar
* Asistenti zanor: Apple Siri/Google Assistant
* Gjatësia e kabllit: 0.65 m
* Bluetooth 5
* Ngjyra: e bardhë