KUFJE ME MIKROFON HAMA 00184017 WHITE

SKU: 4047443388766

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE ME MIKROFON HAMA 00184017 WHITE
* Diapazoni i frekuencës të kufjeve: 20 Hz – 20 kHz
* Diapazoni i frekuencës të mikrofonit: 50 Hz – 10 kHz
* Rezistenca e kufjeve: 32 Ω
* Rezistenca e mikrofonit: 2.2 kΩ
* Ndjeshmëria e kufjeve: 100 dB
* Ndjeshmëria e mikrofonit:-38 dB +/- 3 dB
* Madhësia e altoparlantëve: 40 mm
* Gjatësia e kabllit: 1.2 m
* Specifikë e veqantë: Falë mikrofonit të integruar, mund të kaloni lehtësisht midis luajtjes së muzikës dhe përgjigjjes së thirrjeve. Ju kurrë nuk do të humbni një telefonatë ndërsa dëgjoni muzikë.
Telekomanda e integruar ju lejon të merrni dhe përfundoni thirrjet, të aktivizoni thirrjen zanore dhe të kontrolloni individualisht muzikën tuaj: luani/pauzoni/titullin përpara/titullin prapa (nëse mbështetet nga telefoni). Kufjet janë të pajisura me një shirit koke të rregullueshëm individualisht i cili përshtatet me formën e kokës tuaj
Jastekë të butë veshi për komoditetin tuaj përfundimtar
Veshja e praruar e prizës siguron transmetim të sigurt të sinjalit për cilësi të përmirësuar të audios
* Lidhja: 3.5 mm
* Ngjyra: e bardhë