MBUSHES PER IPHONE HAMA 00173859 LIGHTING 1A

SKU: 4047443318176

24.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS PËR IPHONE HAMA LIGHTNING 1A
* Tensioni i daljes / rryma e daljes: 5V / 1A
* Diapazoni i tensionit të hyrjes: 100-240 V
* Fuqia e daljes: 5 W
* Karikim inteligjent dhe i sigurt, si dhe dizajn kompakt
* Shpejtësia e ngarkimit: ngarkimi i shpejtë
* Gjatësia e kabllit: 1 m
* Ngjyra: e zezë