TRIPOD HAMA STATIV STAR 5

SKU: 4007249041050

23.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: TRIPOD HAMA STATIV STAR 5
* Materiali: alumin
* Rekomandohet për: Foto, Video
* Lartësia minimale: 36.5 cm
* Lartësia maksimale: 106.5 cm
* Pesha: 520 gr
* Tripodi është i lehtë për tu vendosur dhe mund të rregullohet në çdo pozicion falë funksionit të animit 3D
* 3D: Koka me 3 drejtime lejon një renditje të përsosur për shkrepjen horizontale, peizazhore dhe portrete
* Mbështetëse e kamerës për fotografi të qëndrueshme dhe qëndrueshmëri në sipërfaqe të pabarabarta, të përshtatshme për kamera fotografike dhe video
* Ngarkesa maksimale: 500 gr
* Lloji i montimit 1/4 ”