KABLE USB TYPE-C HAMA 00135736 1.8M

SKU: 4047443322913

11.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL USB TYPE-C HAMA
* Shkalla e transferimit të të dhënave: 5120 MBit / s
* Transmetimi i energjisë elektrike: 3 A
* Lidhja: USB-A Plug, USB-C-plug
* Standardi USB: USB 3.1 Gjeneral 1
* Priza e veshur me ar me rezistencë të ulët kontakti për transmetim të sigurt të sinjalit
* Mbrojtje e dyfishtë për zvogëlimin optimal të ndërhyrjeve elektromagnetike
* Përçuesi i brendshëm është bërë prej bakri i cili siguron vetitë më të mira të transmetimit
* Gjatësia e kabllit: 1.8 m
* Përdorimi: PC dhe Notebook
* Ngjyra: e zezë