KUFJE MONO BLUETOOTH HAMA 00177060 BLACK

SKU: 4047443426987

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE MONO BLUETOOTH HAMA 00177060 BLACK
* Diapazoni i frekuencës (kufje): 20 Hz – 20 kHz
* Diapazoni i frekuencës (Mikrofoni): 100 Hz – 8 kHz
* Rezistenca e kufjeve: 16 Ω
* Rezistenca e mikrofonit: 0.4 kΩ
* Ndjeshmëria e kufjeve: 109 dB +/- 3 dB
* Ndjeshmëria e mikrofonit:-44 dB +/- 3 dB
* Distanca e transmetimit: 10 m
* Metoda e karikimit: USB stacion i lidhjes
* Koha e karikimit : 2 orë
* Kohëzgjatja maskimale e bisedës: 4 h
* Në gatishmëri 80 orë
* Specifikë e veqantë: Për të pranuar një telefonatë, thjesht hiqni kufjet nga stacioni i karikimit. Teknologjia CVC 6.0 përmirëson cilësinë e të folurit të mikrofonit: zhurma e jashtme është shtypur në mënyrë aktive, në mënyrë që vetëm zëri aktual të arrijë tek partneri i bisedës. Lejon lidhjen e njëkohshme të kufjeve me dy smartphone
Kufje silikoni në tre madhësi të ndryshme (S, M, L) për një përshtatje individuale, të përsosur. Njoftimi i statusit të kufjeve, për p.sh: lidhje e suksesshme, max. volum ose bateri e ulët
Statusi i tarifimit mund të kontrollohet në pajisjet iOS dhe Android (nëse mbështetet nga pajisja)
* Asistenti zanor: Apple Siri/Google Assistant/Microsoft Cortana
* Lidhja: Bluetooth
* Ngjyra: e zezë