KABEL HAMA STEREO AUX 00043333 3.5MM 1.5M

SKU: 4007249433336

3.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KABËLL STEREO AUX HAMA 1.5M
* Lidhja: RCA plug, Jack plug 3.5 mm
* Divizioni i produkteve HiFi, TV dhe kinema shtëpiake
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Ngjyra: e zezë