FM TRANSMITER HAMA 00014163 GRAY

SKU: 4007249141637

14.99

10 in stock

10 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Frekuenca: 87.6 MHz – 107.9 MHz
* Furnizimi me energji nëpërmjet prizës së integruar të çakmakut
* Lloji i modulimit: FM
* Prizë USB me teknologji Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 për karikimin e pajisjeve celulare
* Specifikë e veqantë: . Nuk ka hyrje AUX në radion e makinës suaj? Thjesht lidhni telefonin celular me transmetuesin: pajisja lidhet nëpërmjet radios dhe muzika juaj del nga altoparlantët, pajisja ruan gjithmonë frekuencën e fundit të përdorur, sinjalet transferohen me radio në frekuencën e specifikuar VHF të radios së makinës
* Ngjyra: gri