MICRO SDXC 128GB SANDISK ULTRA UHS-I Card with Adapter Original price was: €34.99.Current price is: €24.99.
Back to products

MBUSHES VETURE HAMA 00173644 WHITE

SKU: 4047443309914

19.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS VETURE HAMA
* Tensioni i hyrjes: 11 – 30 V
* Tensioni i daljes / Rryma e daljes: 5V / 1A
* Fuqia e daljes: 5 W
* Rryma e daljes: 1 A
* Shpejtësia e ngarkimit: karikim i shpejtë
* Lidhja: Lightning connector
* Treguesi i funksionit LED jep informacion në lidhje me statusin e pajisjes
* Karikim inteligjent dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër
* Gjatësia e kabllit: 1.6 m
* Ngjyra: e bardhë