SMARTWATCH HAMA FIT 5910 00178606 GRAY

SKU: 4047443455895

69.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SMART WATCH HAMA FIT 5910
* Ekran: LCD 1.3 ”
* Klasa e mbrojtjes IP: IP68 (mbrojtje kundër hyrjes së pluhurit dhe zhytjes së përhershme)
* Funksioni Matës: Shkalla mesatare e zemrës/Djegia e kalorive/Distanca/Shkalla e zemrës/Gjumi/Shpejtësia/Tempo/Koha e stërvitjes
* Funksione shtesë: Zbulimi i aktivitetit, Ora, Modaliteti “Mos shqetëso”, Kujtesë për lëvizjen, Kontrolli i muzikës, Njoftimet, Kërkimi i telefonit, mënyra e relaksimit, Sportmodi, Kronometri, Kohëmatësi, Uhr, Afishimi i motit
* Specifikë e veqantë: Orë inteligjente dhe gjurmues fitnesi me GPS të integruar për të monitoruar dhe optimizuar funksionet fizike për një mënyrë jetese të shëndetshme dhe sport aktiv. 8 lloje sportesh mund të ruhen në orën sportive. Vendosni qëllime sportive me kohëmatësin ose kronometrin, p.sh. 15 minuta ngjitje në shkallë ose koha e gjatësisë së vrapimit tuaj – llogaritet edhe me sportelin e hapave. Shkëlqimi i ekranit është i rregullueshëm në mënyrë që të përshtatet me çdo kusht ndriçimi. Me parashikuesin e integruar të motit, kurrë mos lejoni që shiu ose bora t’ju kapin përsëri në befasi. Gjeni një smartphone të gabuar me funksionin e kërkimit të telefonit
Ora inteligjente që madje ju ndihmon të relaksoheni: kur nivelet e stresit janë të larta, kryeni disa ushtrime të frymëmarrjes dhe rivendosni ato ndjenja qetësie
* Bluetooth 5.0
* Kohëzgjatja e baterisë: 6 orë
* GPS
* Ngjyra: gray