ÇANTE KRAHU 15.6″ DELL ESSENTIAL BREIFCASE GM1520C BLACK

SKU: 5397184217948

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTE KRAHU 15.6″ DELL ESSENTIAL BREIFCASE GM1520C BLACK
* E lehtë, por e gjerë për gjërat tuaja thelbësore
Kapacitet i mirë për të mbajtur laptopin tuaj dhe gjithçka që ju nevojitet gjatë ditës. Kur jeni duke u
nisur, gjërat tuaja thelbësore do të jenë të arritshme kur vendosni telefonin, çelësat dhe kartat në
xhepin e përparmë me zinxhir
* Mbani gjërat thelbësore të mbrojtura
E bërë nga materiali i jashtëm rezistent ndaj ujit, Dell Essential Briefcase 15 e mban laptopin tuaj të
mbrojtur dhe gjërat e tjera thelbësore