PRINTER HP LASER MFP135A WHITE Original price was: €199.00.Current price is: €145.00.
Back to products

PRINTER ALL IN ONE HP DESKJET 2320

SKU: 194721098054

55.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: PRINTER ALL IN ONE HP DESKJET 2320
* Funksionet: Printim, kopjim, skanim
* Shpejtësia e printimit në të zezë (ISO): Deri në 7,5 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë (draft, shkronja): Deri në 20 ppm
* Shpejtësia e printimit në të zezë (draft, A4): Deri në 20 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyra (ISO): Deri në 5,5 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyra (draft, shkronja): Deri në 16 ppm
* Shpejtësia e printimit me ngjyra (draft, A4): Deri në 16 ppm
* Faqja e parë del e zezë (shkronjë, gati): 15 sekonda
* Faqja e parë del e zezë (A4, gati): 15 sekonda
* Ngjyra e daljes së faqes së parë (gërma, gati): 18 sekonda
* Ngjyra e daljes së faqes së parë (A4, gati): 18 sekonda
* Printimi i dyfishtë: Manual (sigurohet mbështetja e shoferit)
* Cikli i punës (mujore, letra): Deri në 1000 faqe
* Cikli i punës (mujore, A4): Deri në 1000 faqe
* Vëllimi i rekomanduar i faqeve mujore: 50 deri në 100
* Cilësia e printimit në të zezë (më e mira): Deri në 1200 x 1200 dpi
* Ngjyra e cilësisë së printimit (më e mira): Ngjyra e optimizuar deri në 4800 x 1200 dpi (kur printoni nga një kompjuter në letra të zgjedhura fotografike HP dhe 1200 dpi hyrëse)
* Teknologjia e printimit: HP Thermal Inkjet
* Lidhshmëria, standarde: 1 USB 2.0 me shpejtësi të lartë
* Kërkesat minimale të sistemit: Windows 10, 7: 1 GHz procesor 32-bit (x86) ose 64-bit (x64), 2 GB hapësirë në dispozicion në hard disk, lidhje interneti, port USB, Internet Explorer
* Kujtesa maksimale: 128 MB SDRAM, 32 MB blic
* Sistemet operative të pajtueshme: Windows 11; Windows 10; Windows 7; macOS 10.12 Sierra
* Madhësitë e mediave të mbështetura: A4; B5; A6; Zarf DL
* Skanoni formatin e skedarit: JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG
* Rezolucioni i skanimit, optik: Deri në 1200 dpi
* Teknologjia e skanimit: Sensori i imazhit të kontaktit (CIS)
* Shpejtësia e kopjimit e zezë (ISO): Deri në 6 cpm
* Ngjyra e shpejtësisë së kopjimit (ISO): Deri në 3 cpm
* Rezolucioni i kopjimit (teksti i zi): Deri në 600 x 300 dpi
* Rezolucioni i kopjimit (teksti me ngjyra dhe grafika): Deri në 600 x 300 dpi
* Rezolucioni i kopjimit (grafika e zezë): Deri në 600 x 300 dpi
* Kopje, maksimumi: Deri në 9 kopje
* Fuqia: Tensioni i hyrjes: 220 deri në 240 VAC (+/- 10%), 50/60 Hz (+/- 3Hz)