ÇANTE KRAHU 17.3″ HP PAVILION 500 BLACK

SKU: 193808222429

0.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: ÇANTE KRAHU 17.3″ HP PAVILION 500 BLACK
* Përmban një pamje të jashtme rezistente ndaj ujit, dizajn ergonomik dhe ndarje të bollshme për të
gjitha pajisjet tuaja të lojrave, duke përfshirë laptopët me diagonale deri në 17,3”