Back to products
KUFJE PER FEMIJE JBL JR460NCWHT WHITE Original price was: €109.00.Current price is: €69.99.

PC ALL IN ONE 23.8″ HP 24-CK0005NH INTEL CORE i5-1235U (up to 4.4 GHz 12MB 10C) 8 GB DDR4 3200 256GB M.2 PCIe FHD IPS SACA9600

SKU: 197029768810

Original price was: €799.00.Current price is: €729.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: PC ALL IN ONE 23.8″ HP 24-CK0005NH INTEL CORE i5-1235U (up to 4.4 GHz 12MB 10C) 8 GB DDR4 3200 256GB M.2 PCIe FHD IPS SACA9600
* Ekrani: 23.8” IPS 250 nits
* Rezolucioni: FHD (1920×1080)
* Kartela grafike: E integruar Intel Iris Xᵉ graphics
* Procesori: Intel Core i5-1235U
* Shpejtesia e procesorit: 4.4 GHz, 10 cores, 12 threads
* Cache: 12 MB L3
* Ram Memoria: 8 GB DDR4 3200 MHz
* Memoria: 256GB M.2 PCIe
* Web camera: Kamera e privatësisë HP True Vision 5MP me mikrofona dixhitalë me dy kanale të integruara, sensori i kamerës 1.4um
* Funksionet e zërit: Dy altoparlantë 5 vat
* Në anën e pasme, 1 lidhës USB Type-A me një shpejtësi transferimi të të dhënave 5 Gb/s; 2 lidhës USB 2.0 Type-A; 1 lidhës RJ-45
Stand 1 lidhës USB Type-A me një shpejtësi transferimi të të dhënave 5 Gb/s (karikimi i baterisë me lidhësin 1.2); 1 fole e kombinuar e kufjeve/mikrofonit
* Lidhës video: 1 portë HDMI 1.4
* Ndërfaqja e rrjetit:
Ndërfaqja e integruar e rrjetit LAN 10/100/1000 GbE
* Wireless: Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2×2) kartë wireless Wi-Fi® dhe Bluetooth® 5