KUFJE PER FEMIJE JBL JR460NC WHITE

SKU: 6925281986161

69.99

4 in stock

4 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE PËR FËMIJË JBL JR460NC WHITE
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 92 dB 1kHz/1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 32 mm
* Specifië e Veqantë: Tingull i sigurt JBL, anulimi aktiv i zhurmës, projektuar për fëmijë me kontrolle të lehta , 3 mikrofona për telefonata
perfekte, bateri e rikarikueshme, Kabllo audio
* Koha maksimale e luajtjes së muzikës:30 orë ANC off, dhe 20 orë ANC on
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.2
* Kompatibil: iOS, android, windows
* Ngjyra: e bardhë