SOUNDBAR JBL 2.1 SB270 BLACK

SKU: 6925281992452

349.00

2 in stock

2 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SOUNDBAR JBL 2.1 SB270 BLACK
* Bas i madh emocionues
Shiriti i zërit elegant JBL BAR 2.1 Deep Bass përmban lidhje Bluetooth, optike, HDMI në dhe ARC me të dy modalitetet Dolby Digital dhe JBL Surround Sound. Dhoma e tij që mbush 300 Wat të fuqisë totale të sistemit ofron një përvojë gjithëpërfshirëse me anë të katër drejtuesve të fuqishëm të gamës së plotë, dy cicërimave 1″ dhe nënvuferit 6.5″ të projektuar JBL. Bluetooth në bord ju lejon të përdorni shiritin 2.1 për transmetimin e muzikës nga pajisja juaj e preferuar, përveç aftësisë së tij për të ofruar një përvojë të vërtetë teatri JBL kur shoqërohet me televizorin tuaj të sheshtë. Dizajni i tij elegant dhe me profil të ulët do të duket i mahnitshëm poshtë televizorit tuaj.
* Fuqia dalëse (Maks. @THD 1%): 2 x 50 W (Soundbar); Transduktor 200W (Subwoofer)
* Fuqia totale e daljes së altoparlantit (Maks. @THD 1%): 300 W
* Përgjigja e frekuencës: 45Hz – 20KHz (-6dB)
* Furnizimi me energji elektrike: 100 – 240V AC, ~ 50/60Hz
* Përgjigja e frekuencës: 40Hz – 20KHz
* Hyrja e videos HDMI: 1
* Hyrjet audio: 1 Optike, Bluetooth, USB (luajtja USB është e disponueshme në versionin amerikan. Për versionet e tjera, USB është vetëm për shërbim.)
* Porta USB:Type A
* Format mbështetës i skedarit: mp3, wav
* Shpejtësia e kampionimit të MP3: 16 KHz – 48 KHz
* Shpejtësia e biteve MP3: 80 kbps – 320 kbps
* Versioni i Bluetooth: 4.2
* Fuqia maksimale e transmetimit Bluetooth: <10dBm (EIRP)
* Gama e frekuencës 5G me valë: 5736,35 – 5820,35 MHz
* Fuqia maksimale e transmetimit 5G: <9dBm (EIRP)