LAPTOP GAMING 15.6″ LENOVO NB IDEAPAD GAMING 3 15IAH7 INTEL CORE i5 12450H (8C/12T 3.3/4.40 GHz 12MB) FHD IPS 250nits 8/512GB M.2 NVIDIA GEFORCE RTX 3050 4GB ONYX GRAY SAAD7950

SKU: 196803590234

Original price was: €899.00.Current price is: €879.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: LAPTOP GAMING 15.6″ LENOVO NB IDEAPAD GAMING 3 15IAH7 INTEL CORE i5 12450H (8C/12T 3.3/4.40 GHz 12MB) FHD IPS 250nits 8/512GB M.2 NVIDIA GEFORCE RTX 3050 4GB ONYX GRAY SAAD7950
SAAD7950
* Ekrani: 15,6” IPS 250 nits, 120 Hz
* Rezolucioni: FHD (1920×1080)
* Kartela grafike: NVIDIA GeForce RTX 3050, 4 GB GDDR6
* Procesori: Intel core i5 12450H
* Shpejtesia e procesorit: 3.3GHz deri 4.4 GHz, 8C/12T
* Chipset: Intel SoC (System on Chip) platform
* Ram Memoria:8 GB DDR4 3200 MHz
* Memoria: 512 GB SSD M.2
* Mbështet deri në 3 ekrane të pavarura (ekran origjinal dhe 2 monitorë të jashtëm nëpërmjet HDMI, USB-C ose Thunderbolt) • HDMI mbështet deri në 4K@30Hz • Thunderbolt mbështet deri në 8k@60Hz • USB-C mbështet deri në 5120×3200@120Hz
* Lloji i baterisë: Bateria e integruar Li-Polymer 45Wh, mbështet Karikimin e shpejtë
* Kohëzgjatja e baterisë: 4.4 deri 5.4 orë
* Audio me definicion të lartë (HD), kodek Realtek ALC3287
* Altoparlantët stereo, 2W x2, Audio Nahic
* Mikrofon me grup të dyfishtë
* Kamera: HD 720p
* Portet standarde:
• 1x HDMI 2.0
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x fole kombinimi i kufjeve/mikrofonit (3,5 mm)
• 1x lidhës i energjisë
* Wi-Fi 802.11ac
* Bluetooth 5.0