KUFJE JBL WAVE FLEX BLUE Original price was: €119.00.Current price is: €69.99.
Back to products
SPIKER PER SKUTER JBL WIND 3S BLACK Original price was: €89.99.Current price is: €69.99.

KUFJE JBL LIVE FLEX ROSE

SKU: 6925281960932

Original price was: €179.00.Current price is: €149.00.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL LIVE FLEX ROSE
* Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 KHz
* Rezistenca: 30 Ohm
* Ndjeshmerija: 101dB SPL@ 1kHz 1mW
* Gama e frekuencës së transmetimit Bluetooth: 2.4 – 2.4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: <12 dBm
* Kohëzgjatja e baterisë: 8 orë (ANC off) , 6 orë (ANC on)
* Kohëzgjatja maksimale e baterise me kutin e karikimit: 40 orë
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Madhësia e autoparlantëve: 12 mm
* Specifikë e veqantë: 6 mikrofona për thirrje perfekte me zero zhurma, Aplikacioni i kufjeve JBL,
Kontrolli me prekje dhe zë, IP54 rezistent ndaj ujit dhe pluhurit, Lidhja dhe sinkronizimi i dyfishtë me
lidhjen MultiPoint, Integrimi i Asistentit zanor
* Bluetooth: 5.3
* Kompatibil: iOS, android, windows