EXTENDER XIAOMI MI WI-FI RANGE EXTENDER PRO R03 BLACK Original price was: €17.99.Current price is: €16.99.
Back to products
SPIKER JBL GO3 WHT WHITE Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

KUFJE JBL QUANTUM400BLK BLACK

SKU: 6925281969683

109.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL QUANTUM400BLK BLACK
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Fuqia maksimale e hyrjes: 30 mW
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 98 dB kHz / 1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 50 mm
* Gjatësia e kabllos: Kabllo audio 3.5 mm (1.2 m) + Kabllo Type-C në Type-A (3 m)
* Mikrofon: i drejtuar
* Ndjeshmeria e mirkofonit: -40 dBV @ 1 kHz / Pa
* Specifikë e veqantë: Jetoni lojën me JBL rrethit kuantik dhe DTS, nënshkrimi JBL tingullit kuantik ju jep të keni një avantazh të vërtetë audio, luaj edhe më gjatë në shkumën e kujtesës rehati, thirrje në lojë me biseda pa ndërprerje
komunikimi, krijuar për platformat tuaja të preferuara
* Kompatibil: iOS, android, windows, PS4, Xbox, Nintendo, Mac
* Ngjyra: e zezë