EXTENDER XIAOMI MI WI-FI RANGE EXTENDER PRO R03 BLACK Original price was: €17.99.Current price is: €16.99.
Back to products
SPIKER JBL GO3 WHT WHITE Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

KUFJE JBL QUANTUM100BLK BLACK

SKU: 6925281969621

Original price was: €49.99.Current price is: €39.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
*Lloji: KUFJE JBL QUANTUM100BLK BLACK
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Fuqia maksimale e hyrjes: 20 mW
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 96 dB
* Madhësia e altoparlantëve: 40 mm
* Gjatësia e kabllos: 1.2 m
* Mikrofon: 100 Hz – 10 kHz
* Specifikë e veqantë: Jini në qendër të lojës me JBL Quantum SOUND Signature,
luaj edhe më gjatë në komoditetin e shkumës së kujtesës, bën që zëri juaj të dëgjohet me zë të lartë dhe të qartë
* Kompatibil: iOS, android, windows, PS4, Xbox, Nintendo, Mac
* Ngjyra: e zezë