SPIKER JBL PULSE 5 BLACK

SKU: 6925281967849

339.00

2 in stock

2 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL PULSE 5 BLACK
* IP67 i papërshkueshëm nga pluhuri dhe i papërshkueshëm nga uji
* Lightshow
* JBL PartyBoost
* Fuqia dalëse: 30 W RMS për Woofer, 10 W RMS për Tweeter
* Gama dinamike e përgjigjes së frekuencës: 58 Hz – 20 kHz (aksiale, -6 dB)
* Versioni i Bluetooth: 5.3
* Frekuenca Bluetooth: 2407 MHz – 2475 MHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: < 10 dBm (EIRP)
* Koha e karikimit: 4h
* Koha maksimale e luajtjes së muzikës: 12h
* Kompotabil: Android, Ios
* Ngjyra: Black