SPIKER JBL PARTYBOX 110 BLACK Original price was: €549.00.Current price is: €399.00.
Back to products
KUFJE JBL WAVE FLEX WHITE Original price was: €119.00.Current price is: €69.99.

KUFJE JBL TUNE FLEX BLACK

SKU: 6925281929298

Original price was: €159.00.Current price is: €119.00.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL TUNE FLEX BLACK
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija:110 dB 1kHz/1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 12 mm
* Specifië e Veqantë: tingull i pastër i basit JBL,
4 mikrofona për telefonata perfekte, rezistent ndaj ujit dhe djersës, anulimi aktiv i zhurmës, mikrofon i integruar, kuti karikimi, bateri e
rikarikueshme
* Jetëgjatësia e baterisë së kutisë së karikimit: 18 orë
* Koha maksimale e luajtjes së muzikës: 8 orë ANC off, dhe 6 orë ANC on
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.2
* Kompatibil: iOS, android, windows
* Ngjyra: Black