Back to products
KUFJE JBL TUNE760NC BLACK Original price was: €149.00.Current price is: €79.99.

KUFJE PER FEMIJE JBL JR310BT BLUETOOTH GREEN

SKU: 6925281976896

Original price was: €99.00.Current price is: €59.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE PER FEMIJE JBL JR310BT BLUETOOTH GREEN
* Mikrofoni i integruar Ndihmoni fëmijët tuaj të qëndrojnë të lidhur me botën me mikrofonin e integruar. Ata mund të bisedojnë lehtësisht me miqtë dhe familjen gjatë kohës së pushimit, ose mësuesit ndërsa janë të zënë duke mësuar
Dizajni kompakt dhe i palosshëm i kombinuar për ta bërë muzikën shumë të lëvizshme
* Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 KHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 90 dB SPL@ 1kHz 1mW
* Kohezgjatja e baterise: 30 ore
* Koha e mbushjes: 2 ore
* Madhësia e autoparlantëve: 40mm
* Ndjeshmëria e mikrofonit: -40 ± 3dBV @ 1kHz/Pa
* Përgjigja e frekuencës së mikrofonit: 100Hz – 10kHz
* Specifikë e veqantë: Kabllo karikimi, mikrofon i integruar, wireless,
bateri e rikarikueshme
* Ngjyra: green