SMARTPHONE SAMSUNG S23FE SM-S711B/DS 8/128GB CRÈME Original price was: €749.00.Current price is: €549.00.
Back to products
SPIKER JBL BOOMBOX 3 SQUAD Original price was: €599.00.Current price is: €339.00.

SPIKER JBL PARTYBOX ULTIMATE

SKU: 6925281975288

Original price was: €1,799.00.Current price is: €1,399.00.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL PARTYBOX ULTIMATE
* Të gjithë tingujt superiorë origjinalë JBL Pro që mund të përballoni
* Një shfaqje dritash shumëdimensionale, dinamike
* Lidhje Wi-Fi dhe Bluetooth
* Doreza dhe rrota të forta
* IPx4 I papërshkueshëm nga spërkatja
* Lidhje me shumë altoparlantë
* Inpute të dyfishta mikrofon dhe kitarë
* JBL PartyPad
* Aplikacioni JBL One
* Përgjigja e frekuencës: 30Hz-20KHz (-6dB)
* Fuqia e daljes: 1100 W RMS (IEC60268)
* Fuqia hyrëse: 100 – 240 VAC ~50/60Hz
* Raporti sinjal-zhurmë: >80dB
* Ngarkimi USB: 5V / 2.1A (maksimumi)
* Format USB: FAT16, FAT32
* Gama e frekuencës së transmetuesit Wi-Fi 5G:
5,15-5,35 GHz, 5,470-5,725 GHz, 5,725-5,825 GHz
* Fuqia e transmetuesit Wi-Fi 5G: <23dBm
* Përputhshmëria e rrjetit Wi-Fi 5G: 802.11a/n/ac/ax
* Gama e frekuencës së transmetuesit Wi-Fi 2,4 G: 2,4 GHz-2,4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Wi-Fi 2.4G: <20dBm
* Përputhshmëria e rrjetit Wi-Fi 2.4G: 802.11 b/g/n/ax
* Versioni Bluetooth: 5,3
* Gama e frekuencës së transmetuesit Bluetooth: 2400 MHz – 2483,5 MHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: ≤15dBm (EIRP)
* Formatet e mbështetura: .mp3, .wma, .wav
* Aux-In: 250 mVrms (lidhës 3,5 mm)
* Mikrofoni: 20 mVrms
* Hyrja në kitarë: 100 mVrms
* Hyrja Bluetooth/USB: -12 dBFS
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e zezë