KUFJE JBL LIVE FLEX SILVER Original price was: €179.00.Current price is: €149.00.
Back to products
SPIKER JBL CLIP4 ECO GREEN Original price was: €69.00.Current price is: €54.99.

KUFJE JBL WAVE BEAM BEAM

SKU: 6925281947599

Original price was: €84.99.Current price is: €74.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE JBL WAVE BEAM BEAM
* Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 16 Ohm
* Ndjeshmerija:100 dB 1kHz/1mW
* Madhësia e altoparlantëve: 8 mm
* Numri i mikrofonave: 1
* Frekuenca Bluetooth: 2.4 GHz – 2.4835 GHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: <15 dBm
* Kohezgjatja e baterisë: 8 orë + 24 orë me kutin e karikimit
* Specifië e Veqantë:
– JBL Deep Bass Sound
– Përshtatje e rehatshme
– Qëndroni të vetëdijshëm për rrethinën tuaj
– Telefonata pa duar me VoiceAware
– Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit
– Aplikacioni i kufjeve JBL është i pajtueshëm
– Deri në 32 (8h + 24h) orë gjithsej
jetëgjatësia e baterisë me karikim me shpejtësi
* Kompatibil: iOS, android, windows